cyclovac.cz

Systém filtrace

 

V oblasti, kde jsou technologické pokroky časté zůstává CycloVac na čelním místě díky inovacím a vytváření zcela nových výrobků.

 

Systém trojité filtrace

 

  1. První prachová zábrana spočívá v prosté cyklónové cirkulaci vzduchu. Odstředivá síla odvádí částečky prachu na dno sběrné nádoby
  2. Poté primární filtr (pratelný) zachycuje další jemné prachové částečky 
  3. Nakonec náš výjimečný CyclofiltreTM, ošetřený Ultra Fresh*, který zabraňuje vzniku plísní, bakterií a houbových útvarů, zachytí nejjemnější mikročástečky. Výhodou je i možnost jeho praní v pračce

 

Cyklónová filtrace a CyclofiltreTM s Ultra-Fresh*

Řada centrálních vysavačů Tradition od CycloVac disponuje jedinečným systémem trojité filtrace, který vytvořil standard v oboru centrálního vysávání. Cyklónová cirkulace vzduchu zajišťuje separaci prachu ze vzduchu, přičemž se částečky prachu usazují ve sběrné nádobě centrální vysávací jednotky. Řada centrálních vysavačů Tradition má dva pratelné filtry zajišťující vynikající účinnost: primární filtr, jenž zachycuje větší prachové částečky, je dále podpořen naším unikátním CyclofiltreTM zachycujícím mikročástečky – velikosti 0,1 mikronu. Jedinečná úprava Ultra-Fresh* použitá u CyclofiltreTM zabraňuje růstu bakterií a plísní, které jsou častými příčinami alergií a respiračních potíží. Tato zvláštní úprava také eliminuje pachy způsobované těmito mikroorganismy a prodlužuje životnost filtru. Máte jistotu, že vzduch ve vaší domácnosti je tak čistý jak je to jen možné!

 

Uhlíková filtrace prachu

 

Jako první v oblasti centrálních vysavačů zavádí nový standard v kvalitě vzduchu v místnosti. CycloVac byl první v oblasti centrálního vysávání kde se objevil systém filtrace uhlíkového prachu* Tento systém zachycuje škodlivý uhlíkový prach, který vzniká v elektromotorech a který se běžně usazuje všude okolo hnací jednotky. Skládané provedení poskytuje velkou filtrační plochu a umožňuje maximální působení a životnost filtrace. Navíc k systému filtrace uhlíkového prachu a elektrostatickému filtračnímu sáčku jsou všechny modely (např. E-310) vybaveny naším jedinečným CyclofiltreTM s Ultra-Fresh*.

 

 

Poznámka:
* přihlášený patent
** Ultra-Fresh je ochranná známka společnosti Thomson Research Associates. Ultra-Fresh je registrován u EPA (USA) a úřadu pro zdraví a sociální péči v Kanadě.

 

 


 

Vyhledávání

Výrobky CycloVac zakoupíte u různých prodejců v celé ČR.

Využít můžete i náš shop na portálu:
www.centralnivysavace.cz

Centrální vysavače